9879

Eredmények

Kulcsszó-sűrűség

Képek

Linkek

+36-1-700-43-53 office@icoma.hu

DOLGOZZ VELÜNK

A tehetség nyeri a meccseket, de a csapatmunka és az intelligencia nyeri a bajnokságot.

(Michael Jordan)

Az ICOMA számára az emberek jelentik a fő erőforrást. Készségeik folyamatos fejlesztése befektetés a bennük rejlő lehetőségekbe. Nyitott dinamikus környezetet kínálunk, amelyben kifejezhetik magukat és fejleszthetik képességeiket.

Motivált, kíváncsi, együttműködő embereket keresünk, akik hisznek a "csapatmunkában" és megosztják tudásukat az üzleti célnak megfelelően.

Munkalehetőségek

Küldje el nekünk kéretlen önéletrajzát, pályázatát, vagy válaszoljon a most kínált álláslehetőségek egyikére.

Gondosan elbíráljuk jelentkezését, és felvesszük Önnel a kapcsolatot, ha profiljának megfelelő pozíció nyílik meg.

Nyitott pozíciók

Műszaki munkatárs

Műszaki végzettséggel és kellő szakmai tapasztalattal rendelkező, de akár pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk az általunk forgalmazott termékek szervizelésére és egyéb vonatkozó munkálatokra.

Feladatok:

Beüzemelési, karbantartási, javítási munkálatok elvégzése

Nyomtató berendezések, jelölőállomások megépítése

Egyéb szervizelési munkálatok elvégzése

Feltételek:

Műszaki végzettség

Fejlődés iránti érdeklődés

Aktív, megbízható személyiség

Amit kínálunk:

Biztos, megbízható munkahely

Szakmai fejlődésre való lehetőség

Új, akár eddig ismeretlen műszaki kihívások

Közvetlen/baráti légkör, segítőkész csapat

Üzletkötő/értékesítési szakember

Jelentkezését várjuk bizalommal az általunk forgalmazott termékek értékesítésével kapcsolatos munkálatokra!

Feladatok:

Meglévő partnereimkel való aktív kapcsolattartás

Új partneri lehetőségek szerzése

Tárgyalásokban való részvétel, illetve esetenként azok lebonyolítása

Az ICOMA Kft. által forgalmazott termékek értékesítése

Marketing célú munkálatok elvégzése

Feltételek:

Jó értékesítési és kommunikációs készségek

Nyitott szellemű, kreatív személyiség

Külföldi szakmai kapcsolatok

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi email címen lehetséges:

office@icoma.hu

További információkért keressen minket elérhetőségeinken!