9879

Eredmények

Kulcsszó-sűrűség

Képek

Linkek

+36-1-700-43-53 office@icoma.hu

Karrier

Az ICOMA Kft. az értékek megőrzésére és fejlődésére törekszik, melyet vállalkozásunk bővíteni kíván. Biztos munkahelyet, a szaktudás fejlesztési lehetőségét, segítőkész és megbízható kollégákat, valamint izgalmas kihívásokat kínálunk jelenlegi és leendő munkatársainknak egyaránt.

Weboldalunkat folyamatosan frissítjük, így naprakész ajánlatokkal várjuk Önöket!

Állásajánlataink

Műszaki munkatárs

Műszaki végzettséggel és kellő szakmai tapasztalattal rendelkező, de akár pályakezdő technikusok jelentkezését is szívesen fogadjuk az általunk forgalmazott termékek szervizelésére és egyéb vonatkozó munkálatokra.

Feladatok:

Beüzemelési, karbantartási, javítási munkálatok elvégzése

Nyomtató berendezések, jelölőállomások megépítése

Egyéb szervizelési munkálatok elvégzése

Feltételek:

Műszaki végzettség

Fejlődés iránti érdeklődés

Aktív, megbízható személyiség

Amit kínálunk:

Biztos, megbízható munkahely

Szakmai fejlődésre való lehetőség

Új, akár eddig ismeretlen műszaki kihívások

Közvetlen/baráti légkör, segítőkész csapat

Üzletkötő/értékesítési szakember

Szakmailag tapasztalt és kommunikatív szakemberek jelentkezését várjuk bizalommal az általunk forgalmazott termékek értékesítésével kapcsolatos munkálatokra!

Feladatok:

Meglévő gyártó cégekkel való aktív kapcsolattartás

Új partneri lehetőségek szerzése

Tárgyalásokban való részvétel, illetve esetenként azok lebonyolítása

Az ICOMA Kft. által fogalmazott termékek értékesítése

Marketing célú munkálatok elvégzése

Feltételek:

Szakmai tapasztalat értékesítés/üzletkötés/marketing területén

Jó értékesítési és kommunikációs készségek

Nyitott szellemű, kreatív személyiség

Középszintű angol nyelvtudás

Külföldi szakmai kapcsolatok

Érdekes kihívások

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi email címen lehetséges:

office@icoma.hu

További információkért keressen minket elérhetőségeinken!